© Belga

Nieuws

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Daniel SEGERS
    Athletics
    Long Jump Men - B
    Final
    7.41
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Team Belgium Athletics
    Athletics
    4 x 100 m Relay Women - G
    Final
    46.01 (BR)
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Team Belgium Athletics
    Athletics
    4 x 100 m Relay Men - B
    Final
    41.75 (BR)
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Dina SCAVONE
    Cycling
    Road Race Women - G
    1:08:21
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Jente VERSTRAETEN
    Judo
    -40 KG Women - G
    Final
    Won vs. KARIMOVA (AZE)
  • 3 e
    3 e
    3 e
    Ward CLAEYS
    Gymnastics
    Men Artistic Gymnastic Individual Apparatus Final - B
    Pommel Horse
    12.466
  • 3 e
    3 e
    3 e
    Mattis BOUCHET
    Gymnastics
    Men Artistic Gymnastic Individual Apparatus Final - B
    Horizontal Bar
    13.133
  • 5 e
    5 e
    5 e
    Stéphanie DADAYEVA
    Athletics
    Pole Vault Women - G
    Final
    3.70m
  • 5 e
    5 e
    Abdul-Malik UMAYEV
    Judo
    -66 KG Men - B
    Bronze Medal Contest vs. GALAKTIONOVS (LAT)
    Lost
  • 6 e
    6 e
    6 e
    Myrthe VAN DER BORGHT
    Athletics
    Shot Put Women - G
    Final
    15.11
  • 6 e
    6 e
    6 e
    Justin PESESSE/Mattis BOUCHET/Ward CLAEYS
    Gymnastics
    Men Artistic Gymnastic Team event - B
    155.00
  • 6 e
    6 e
    Team Belgium Volleyball
    Volleyball
    5 - 6 Place BEL - TUR - B
    Lost (2-3)
  • 3 e
    7 e
    7 e
    Jules VANGEEL/Tom VERDUYCKT
    Canoe Sprint K2
    200 m Men - B
    Final B
    0:38.30
  • 8 e
    8 e
    8 e
    Lieselotte VAN LAERE
    Athletics
    200 m Women - G
    Final
    24.96
  • 5 e
    9 e
    9 e
    Lotte VAN LENT
    Athletics
    100 m Women - G
    Semifinals
    12.20
  • 9 e
    9 e
    9 e
    Louis VANDERMESSEN
    Athletics
    1500 m Men - B
    Final
    4:13.34
  • 9 e
    9 e
    Amelien DECKERS
    Judo
    -48 KG Women - G
    Repechage vs. GONZALES (FRA)
    Lost
  • 9 e
    9 e
    Manon LECHARLIER
    Judo
    -57 KG Women - G
    Repechage vs. STEELE (GBR)
    Lost
  • 5 e
    9 e
    9 e
    Fleur VERMEIREN
    Swimming
    100 m Breaststroke Women - G
    Semifinals
    1:12.15
  • 10 e
    10 e
    10 e
    Justin PESESSE
    Gymnastics
    Men Artistic Gymnastic Individual All-Around - B
    Final
    76.250
  • 5 e
    10 e
    10 e
    Stan FRANCKX
    Swimming
    100 m Backstroke Men - B
    Semifinals
    58.38
  • 11 e
    11 e
    11 e
    Julie VANDAMME/Kay-Li DE NEEF/Margaux DAVELOOSE
    Gymnastics
    Women Artistic Gymnastic Team event - G
    99.800
  • 3 e
    11 e
    11 e
    Team Belgium Swimming
    Swimming
    4 x 100 m Freestyle Women - G
    Heat 2
    3:56.49
  • 3 e
    11 e
    11 e
    Sander RUIJTEN
    Swimming
    200 m Breaststroke Men - B
    Heats
    2:22.75
  • 2 e
    11 e
    11 e
    Joséphine DUMONT
    Swimming
    200m Breaststroke Women - G
    Heats
    2:35.71
  • 2 e
    11 e
    11 e
    Team Belgium Swimming (VANDENBUSSCHE Indra, VERMEIREN Fleur, WAUTERS Laura, RAVELINGIEN Lana)
    Swimming
    4 x 100 m Medley Women - G
    Heats
    4:18.75
  • 4 e
    12 e
    12 e
    Lynn BECK
    Athletics
    100 m Hurdles Women - G
    Semifinals
    14.31
  • 12 e
    12 e
    12 e
    Margaux DAVELOOSE
    Gymnastics
    Women Artistic Gymnastic Individual All-Around - G
    Final
    50.000
  • 3 e
    13 e
    13 e
    Joséphine DUMONT
    Swimming
    200m Individual Medley Women - G
    Heats
    2:23.25 (PB)
  • 14 e
    14 e
    14 e
    Branko HUYS
    Cycling
    Time Trial Men - B
    14:00.67
  • 14 e
    14 e
    14 e
    Arno WAEYAERT
    Cycling
    Road Race Men - B
    1:37:54
  • 8 e
    16 e
    16 e
    Zita VAN BRABANDT
    Swimming
    50 m Freestyle Women - G
    Semifinals
    27.15
  • 17 e
    17 e
    Nicolas DEJACE
    Judo
    -81 KG Men - B
    1st Round vs. AKHALKATSI (GEO)
    Lost
  • 18 e
    18 e
    Stan FRANCKX
    Swimming
    200 m Backstroke Men - B
    Heats
    02:08.71
  • 5 e
    19 e
    19 e
    Joséphine DUMONT
    Swimming
    400m Individual Medley Women - G
    Heat 3
    5:06.21
  • 19 e
    19 e
    Seppe WYNS
    Swimming
    200 m Backstroke Men - B
    Heats
    02:09.54
  • 20 e
    20 e
    20 e
    Ward CLAEYS
    Gymnastics
    Men Artistic Gymnastic Individual All-Around - B
    Qualifications
    75.850
  • 7 e
    20 e
    20 e
    Seppe MARICHAL
    Swimming
    400 m Individual Medley Men - B
    Heats
    4:42.68
  • 21 e
    21 e
    21 e
    Julie VANDAMME
    Gymnastics
    Women Artistic Gymnastic Individual All-Around - G
    Final
    47.650
  • 6 e
    21 e
    21 e
    Sander RUIJTEN
    Swimming
    100 m Breaststroke Men - B
    Heat 5
    1:06.67
  • 23 e
    23 e
    23 e
    Mattis BOUCHET
    Gymnastics
    Men Artistic Gymnastic Individual All-Around - B
    Final
    72.800
  • 2 e
    24 e
    24 e
    Laura WAUTERS
    Swimming
    100 m Butterfly Women - G
    Heats
    1:04.20
  • 8 e
    25 e
    25 e
    Indra VANDENBUSSCHE
    Swimming
    100 m Backstroke Women - G
    Heat 6
    1:06.16
  • 26 e
    26 e
    26 e
    Lana RAVELINGIEN
    Swimming
    100 m Freestyle Women - G
    Heat 5
    59.08
  • 8 e
    28 e
    28 e
    Seppe MARICHAL
    Swimming
    200 m Individual Medley Men - B
    Heats
    2:12.70
  • 29 e
    29 e
    29 e
    Katrijn DE CLERCQ
    Cycling
    Time Trial Women - G
    16:26
  • 29 e
    29 e
    29 e
    Milan FRETIN
    Cycling
    Time Trial Men - B
    14:03.36
  • 7 e
    30 e
    30 e
    Sarah VAN WALLENDAEL
    Swimming
    200 m Backstroke Women - G
    Heats
    2:26.19
  • 2 e
    30 e
    30 e
    Lana RAVELINGIEN
    Swimming
    200 m Freestyle Women - G
    Heats
    2:09.05
  • 6 e
    31 e
    31 e
    Sarah VAN WALLENDAEL
    Swimming
    100 m Backstroke Women - G
    Heat 3
    1:07.21
  • 33 e
    33 e
    33 e
    Luna RENDERS
    Cycling
    Time Trial Women - G
    16:32
  • 8 e
    33 e
    33 e
    Chloë MICHELS
    Swimming
    100m Breaststroke Women - G
    Heats
    1:15.86
  • 35 e
    35 e
    35 e
    Arno WAEYAERT
    Cycling
    Time Trial Men - B
    14:10.02
  • 4 e
    35 e
    35 e
    Chloë MICHELS
    Swimming
    200m Breaststroke Women - G
    Heats
    2:44.30
  • 37 e
    37 e
    37 e
    Dina SCAVONE
    Cycling
    Time Trial Women - G
    16:37
  • 38 e
    38 e
    38 e
    Luna RENDERS
    Cycling
    Road Race Women - G
    1:08:42
  • 38 e
    38 e
    38 e
    Laura WAUTERS
    Swimming
    100 m Freestyle Women - G
    Heat 4
    59.71
  • 6 e
    40 e
    40 e
    Lana RAVELINGIEN
    Swimming
    50 m Freestyle Women - G
    Heats
    27.57
  • 53 e
    53 e
    53 e
    Kay-Li DE NEEF
    Gymnastics
    Women Artistic Gymnastic Individual All-Around - G
    All Around - Qualifications
    46.400
  • 61 e
    61 e
    61 e
    Branko HUYS
    Cycling
    Road Race Men - B
    1:37:59
  • DNF
    DNF
    Katrijn DE CLERCQ
    Cycling
    Road Race Women - G
    DNF
  • DNF
    DNF
    Milan FRETIN
    Cycling
    Road Race Men - B
    DNF
  • DNF
    DNF
    Heleen VERMEULEN
    Athletics
    2000 m Steeple Women - G
    Final
    DNF
Geen resultaten gevonden

Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Györ 2017: Foto's

XIV EYOF - Györ 2017

Nog 53 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Sarajevo & Oost-Sarajevo 2019