Medailles

Jeugd Olympische Spelen Buenos Aires 2018
Olympische Spelen PyeongChang 2018
Europees Jeugd Olympisch Festival Györ 2017
  • 1e
    Judo (-40kg)
    Jente Verstraeten
  • 1e
    Atletiek (Verspringen)
    Daniel Segers
  • 1e
    Wielrennen (Wegrit)
    Dina Scavone
  • 1e
    Atletiek (4x100m Aflossing)
    Arthur Pinter, Wolf Beliën, Daniel Segers, Kwinten Torfs
  • 1e
    Atletiek (4x100m Aflossing)
    Ilona Masson, Lotte Van der Vreken, Lieselotte Van Laere, Lotte Van Lent
  • 3e
    Gymnastiek (Paard met bogen)
    Ward Claeys
  • 3e
    Gymnastiek (Rekstok)
    Mattis Bouchet
Wereldspelen Wrocław 2017
  • 1e
    Reddend zwemmen (4x25m Popzwemmen)
    Aurelie Romanini, Stefanie Lindekens, Sofie Boogaerts, Bieke Vandenabeele
  • 1e
    Rollerskating (Snelheid op de piste 1.000m)
    Sandrine Tas
  • 1e
    Rollerskating (Snelheid op de weg 20.000m (Eliminatie))
  • 1e
    Rollerskating (Snelheid op de weg 10.000m (Punten))
  • 1e
    Sportklimmen (Lead)
    Anak Verhoeven
  • 1e
    Ju-Jitsu (Ne-Waza 55kg)
    Amal Amjahid
  • 1e
    Ju-Jitsu (Open)
    Amal Amjahid
  • 2e
    Rollerskating (Snelheid op de piste 10.000m (Punten en eliminatie) )
    Sandrine Tas
  • 2e
    Rollerskating (Snelheid op de piste 10.000m (Eliminatie) )
    Sandrine Tas
  • 2e
    Rollerskating (Snelheid op de weg 20.000m (Eliminatie))
    Sandrine Tas
  • 2e
    Rollerskating (Snelheid op de weg 10.000m (Punten))
    Sandrine Tas
  • 2e
    Rollerskating (Snelheid op de piste 1.000m Sprint)
  • 2e
    Ju-Jitsu (Ne-Waza 77kg)
    Wim Deputter
  • 2e
    Petanque (Duo vrouwen)
    Camille Max, Nancy Barzin
  • 2e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Duo vrouwen)
    Noémie Lammertyn, Lore Vanden Berghe
  • 2e
    Oriëntering (Sprint)
    Yannick Michiels
  • 3e
    Rollerskating (Snelheid op de piste 300m Sprint)
    Sandrine Tas
  • 3e
    Ju-Jitsu (Duo mixed)
    Charis Gravensteyn, Ian Lodens
  • 3e
    Ju-Jitsu (Ne-Waza 94kg)
    Florent Minguet
  • 3e
    Ju-Jitsu (Duo mannen)
    Ben Cloostermans, Bjarne Lardon
  • 3e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Duo mannen)
    Robin Casse, Kilian Goffaux
  • 3e
    Belgian Diamonds
  • 3e
    Waterski (Slalom)
    Kate Adriaensen
  • 3e
    Waterski (Tricks)
    Olivier Fortamps
Olympische Spelen Rio 2016
Jeugd Olympische Spelen Lillehammer 2016
  • 1e
    Snelschaatsen (Sprint per Team)
    Stijn Desmet, FRA, KOR, NOR
  • 2e
    Freestyle Ski (Ski Cross)
    Xander Vercammen
Europees Jeugd Olympisch Festival Tbilisi 2015
  • 1e
    Gymnastiek (Artistiek) (Balk)
  • 1e
    Gymnastiek (Artistiek) (Grondoefening)
  • 2e
    Atletiek (800m)
    Eliott Crestan
  • 2e
    Atletiek (400m Horden)
    Tuur Bras
  • 2e
    Basketbal (Meisjes)
  • 2e
    Gymnastiek (Artistiek) (All -Around individueel)
  • 2e
    Gymnastiek (Artistiek) (Brug met ongelijke leggers)
  • 2e
    Gymnastiek (Artistiek) (Ploegencompetitie)
    Nina Derwael, Axelle Klinckaert, Julie Meyers
  • 3e
    Atletiek (3000m)
    Justine Tinck
  • 3e
    Atletiek (4x100m Aflossing meisjes)
    Laures Bauwens, Hanne Claus, Céline Gauthier, Hanne Vancamp
  • 3e
    Gymnastiek (Artistiek) (Grondoefening)
  • 3e
    Zwemmen (100m Vlinderslag)
    Charissa Jochems
  • 3e
    Tennis (Enkel)
    Tibo Colson
Europese Spelen Bakoe 2015
  • 1e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Trio All-Around)
    Kaat Dumarey, Julie Van Gelder, Ineke Van Schoor
  • 1e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Trio - Balance)
    Kaat Dumarey, Julie Van Gelder, Ineke Van Schoor
  • 1e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Trio - Tempo)
    Kaat Dumarey, Julie Van Gelder, Ineke Van Schoor
  • 1e
    Judo (-48 kg)
  • 2e
    Badminton (Enkel)
  • 2e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - All-Around)
    Yana Vastavel- Solano Cassamajor
  • 2e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - Balance)
    Yana Vastavel- Solano Cassamajor
  • 2e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - Tempo)
    Yana Vastavel- Solano Cassamajor
  • 3e
    Judo (-73 kg)
    Dirk Van Tichelt
  • 3e
    Judo (-100 kg)
  • 3e
    Taekwondo (-58kg)
Europees Jeugd Olympisch Festival Vorarlberg-Liechtenstein 2015
Jeugd Olympische Spelen Nanjing 2014
Europees Jeugd Olympisch Festival Utrecht 2013
  • 1e
    Atletiek (400m)
    Alexander Doom
  • 2e
    Atletiek (100m Horden)
    Cloë Beaucarne
  • 2e
    Atletiek (Verspringen)
  • 2e
    Judo (-50kg)
    Jorre Verstraeten
  • 2e
    Atletiek (800m)
    Lotte Scheldeman
  • 3e
    Atletiek (4x100m Aflossing)
    Judith Dillens, Paulien Couckuyt, Laurence Lobbens, Manon Depuydt
  • 3e
    Judo (-70kg)
    Sophie Berger
Wereldspelen Cali 2013
  • 1e
    Rollerskating (Snelheid op de weg 20.000m)
  • 1e
    Rollerskating (Snelhied op de piste 10.000m (Punten en eliminatie) )
  • 1e
    Duatlon (Race)
    Rob Woestenborghs
  • 2e
    Rollerskating (Snelheid op de piste 1.000m)
  • 2e
    Biljart (Carom )
    Eddy Merckx
  • 2e
    Reddend zwemmen (4x25m Popzwemmen)
    Sofie Boogaerts, Bieke Vandenabeele, Laurence Lambot, Hannemie Peeters
  • 2e
  • 3e
    Rollerskating (Snelheid op de weg 10.000m Punten)
  • 3e
    Reddend zwemmen (50m Popzwemmen)
    Bieke Vandenabeele
  • 3e
    Petanque (Doublette)
    Jean-François Hemon, Steven Ielegems
  • 3e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde koppels)
    Nicolas Vleeshouwers, Laure De Pryck
Olympische Spelen Londen 2012
  • 2e
    Schieten (50m Kleinkalibergeweer liggend)
    Lionel Cox
  • 3e
    Judo (-48kg)
    Charline Van Snick
  • 3e
    Zeilen (Laser Radial)
    Evi Van Acker
Jeugd Olympische Spelen Innsbruck 2012
Europees Jeugd Olympisch Festival Liberec 2011
Europees Jeugd Olympisch Festival Trabzon 2011
  • 1e
    Atletiek (800m)
    Brecht Bertels
  • 1e
    Basketbal (Meisjes)
  • 2e
    Atletiek (800m )
    Camilla De Bleecker
  • 2e
    Wielrennen (Tijdrit)
    Dries Verstrepen
  • 2e
    Atletiek (200m)
    Justien Grillet
  • 2e
    Atletiek (400m )
    Kimberley Efonye
  • 2e
    Atletiek (4x100m Aflossing)
    Orphee Depuydt, Kimberley Efonye, Justien Grillet, Sarah Missinne
  • 3e
    Tennis (Enkel)
    Clément Geens
  • 3e
    Tennis (Dubbel)
    Clément Geens, Omar Salman
  • 3e
    Judo (-44kg)
    Evi Vermandere
  • 3e
    Judo (-50kg)
    Karim Maekelberg
  • 3e
    Judo (-73kg)
    Kenzo Breda
  • 3e
    Gymnastiek (Artistiek) (Paard met bogen)
    Maxime Gentges
  • 3e
    Atletiek (4x100m Aflossing)
    Oumar Diallo, Bram Luycx, Mathias Broothaerts, Lorijn Verbrugghe
  • 3e
    Atletiek (110m Horden)
    Thomas Durant
Jeugd Olympische Spelen Singapore 2010
Europees Jeugd Olympisch Festival Tampere 2009
Wereldspelen Kaohsiung 2009
  • 1e
    Waterski (All round)
    Kate Adriaensen
  • 1e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Duo - All-Around)
    Tatiana De Vos, Florenxe Henrist
  • 2e
    Karate (Kumite -75kg )
    Diego Vandeschrick
  • 2e
    Boules (Doublette)
    Fabrice Uytterhoeven, William Van Der Biest
  • 2e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - All-Around)
    Julie Van Gelder, Menno Vanderghote
  • 2e
  • 3e
    Ju-Jitsu (Gemend duo)
    Wendy Driesen, Yazid Dalaa
Olympische Spelen Peking 2008
  • 1e
    Atletiek (Hoogspringen)
    Tia Hellebaut
  • 1e
    Atletiek (4x100m Aflossing)
    Olivia Borlée, Hanna Marien, Elodie Ouedraogo, Kim Gevaert
Europees Jeugd Olympisch Festival Belgrado 2007
  • 1e
    Atletiek (2000m Steeple)
    Andreas Van Ham
  • 1e
    Atletiek (3000m)
    Dieter Vanstreels
  • 1e
    Tafeltennis (Dubbel)
    Lauric Jean, Cédric Nuytinck
  • 1e
    Volleybal (Meisjes)
  • 2e
    Wielrennen (Wegrit)
    Jochen Deweer
  • 2e
    Tafeltennis (Enkel)
    Lauric Jean
  • 2e
    Atletiek (110m Horden)
    Lucie Cicinatis
  • 3e
    Atletiek (Verspringen)
    Els De Wael
  • 3e
    Zwemmen (4x100m Vrije slag)
    Jasper Aerents, Matthias De Geeter, Dieter Dekoninck, Axel Vandevelde
  • 3e
    Judo (-63kg)
    Maud Gudelj
Europees Jeugd Olympisch Festival Lignano 2005
  • 1e
    Atletiek (400m)
    Arnaud Ghislain
  • 1e
    Zwemmen (100m Vrije slag)
    Yoris Grandjean
  • 1e
    Zwemmen (200m Vrije slag)
    Yoris Grandjean
  • 1e
    Zwemmen (50m Vrije slag)
    Yoris Grandjean
  • 2e
    Judo (-81kg)
    Thorgal Auspert
  • 3e
    Tennis (Enkel)
    Aude Vermoezen
  • 3e
    Tennis (Enkel)
    Frédéric De Fays
  • 3e
    Wielrennen (Puntenkoers)
    Frédérique Robert
  • 3e
    Atletiek (Hoogspringen)
    Hannelore Desmet
  • 3e
    Judo (-44kg)
    Tatjana Van Steendam
  • 3e
    Zwemmen (100m Vlinderslag)
    Yoris Grandjean
Wereldspelen Duisburg 2005
  • 1e
    Reddend zwemmen (Beach surf race)
    Bieke Vandenabeele
  • 1e
    Reddend zwemmen (200m Hindernisredden)
    Pierre-Yves Romanini
  • 2e
    Bowling (Enkel)
    Gery Verbruggen
  • 2e
    kegelen (Enkel)
    Petra Comoth
  • 2e
  • 2e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - All-Around)
    Tiffany Cuyt, Yves Vander Donckt
  • 3e
    Reddend zwemmen (200m Hindernisredden)
    Bieke Vandenabeele
  • 3e
    Snooker
    Bjorn Haneveer
  • 3e
    Petanque (Triplette)
    Michel Van Campenhout, André Lozano, Charles Michel
  • 3e
    Reddend zwemmen (Beach surf race)
    Pierre-Yves Romanini
  • 3e
    Ju-Jitsu (Duo System)
    Vanessa Van De Vijver, Sandy Van Landeghem
Olympische Spelen Athene 2004
  • 1e
    Tennis (Enkel)
    Justine Henin
  • 3e
    Wielrennen (Wegrit individueel)
    Axel Merckx
  • 3e
    Judo (-52kg)
    Ilse Heylen
Europees Jeugd Olympisch Festival Parijs 2003
Europees Jeugd Olympisch Festival Murcia 2001
Wereldspelen Akita 2001
  • 1e
    Snooker
    Björn Haveneer
  • 1e
    Petanque (Doublette)
    Nancy Barzin, Linda Goblet
  • 1e
    Reddend zwemmen (200m Hindernisredden)
    Roel Janssen
  • 2e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Duo - All-Around)
    Aline Van Den Weghe, Elke Van Maldegem
  • 2e
    Reddend zwemmen (50m Popredden)
    Aurélie Goffin
  • 2e
    Reddend zwemmen (200m Hindernisredden)
    Bieke Vandenabeele
  • 2e
  • 3e
    Petanque (Triplette)
    André Lozano, Michel Van Campenhout, Charles Weibel
  • 3e
    Reddend zwemmen (100m Combiné)
    Aurélie Goffin
  • 3e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Double Mini Trampoline )
    Ilse Despriet
  • 3e
    Ju-Jitsu (Duo )
    Tom Jacobs, Tom Kersemans
Olympische Spelen Sydney 2000
  • 2e
    Wielrennen (Baan - Madison)
    Etienne De Wilde, Matthew Gilmore
  • 2e
    Wielrennen (Mountain bike cross-country)
    Filip Meirhaeghe
  • 3e
    Judo (- 48kg)
    Ann Simons
  • 3e
    Tennis (Dubbel)
    Els Callens, Dominique Monami
  • 3e
    Judo (-63kg)
    Gella Vandecaveye
Europees Jeugd Olympisch Festival Esjberg 1999
Europees Jeugd Olympisch Festival Poprad Tatry 1999
Olympische Spelen Nagano 1998
Europees Jeugd Olympisch Festival Lissabon 1997
Wereldspelen Lathi 1997
  • 1e
    Reddend zwemmen (Line Throw)
    Aurélie Hiernaux, Martine Engelen, Sandra Harthoorn, Aurélie Goffin
  • 1e
    Reddend zwemmen (200m Hindernisredden)
    Bart Reymen
  • 1e
    Petanque (Doublette)
    Fabienne Berdoyes, Linda Goblet
  • 1e
    Gery Verbruggen
  • 1e
    Reddend zwemmen (4x50m Torpedo)
    Hans Bijlemans, Freek Lemmens, Bart Reymen, Vincent Honet
  • 1e
    Waterski (Barefoot Figures)
    Jan Baillien
  • 2e
    Reddend zwemmen (200m Hindernisredden)
    Hans Bijlemans
  • 2e
    Gewichtheffen (-67,5kg (500kg))
    Ingeborg Marx
  • 2e
  • 3e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - Tempo)
    Hans Lismonde, Eline Van Casteren
  • 3e
    Waterski (Barefoot Jump)
    Jan Baillien
  • 3e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Duo- Balance)
    Kaat Croubels, Tine Dewaele
  • 3e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Duo - All-Around)
    Kaat Croubels, Tine Dewaele
  • 3e
    Reddend zwemmen (Puntenkoers)
Olympische Spelen Atlanta 1996
  • 1e
    Zwemmen (100m Schoolslag)
    Frederik Deburghgraeve
  • 1e
    Judo (-72kg)
    Ulla Werbrouck
  • 2e
    Judo (-61kg)
    Gella Vandecaveye
  • 2e
    Zeilen (Finn Single -Handed Dinghy)
    Sébastien Godefroid
  • 3e
    Judo (+95kg)
    Harry Van Barneveld
  • 3e
    Judo (-56kg)
    Marie-Isabelle Lomba
Europees Jeugd Olympisch Festival Bath 1995
  • 1e
    Judo (-44kg)
    Ann Simons
  • 1e
    Atletiek (100m)
    Kim Gevaert
  • 2e
    Tennis (Enkel)
    Justine Henin
  • 2e
    Tennis (Dubbel gemengd)
    Justine Henin, Renaud Thys
  • 2e
    Judo (-55kg)
    Sven Boonen
  • 2e
    Atletiek (400m)
    Sylvie-Anne Elsouch
  • 3e
    Judo (+61kg)
    Brigitte Ilivier
Europees Jeugd Olympisch Festival Aosta 1993
Europees Jeugd Olympisch Festival Valkenswaard 1993
  • 1e
    Wielrennen (Wegrit)
    Bruno Schoonbroodt
  • 1e
    Judo (-52kg)
    Kristel Taelman
  • 1e
    Atletiek (200m)
    Patrick De Clercq
  • 1e
    Wielrennen (Criterium)
    Steven Van Malderghem
  • 2e
    Atletiek (1500m)
    Gunther Methot
  • 3e
    Tennis (Enkel)
    Caroline Leens
  • 3e
    Judo (-66kg)
    Catherine Jacques
  • 3e
    Atletiek (1500m)
    Ine Claus
  • 3e
    Judo (-56kg)
    Ingrid Herman
Wereldspelen Den Haag 1993
  • 1e
    Reddend zwemmen (200m Hindernisredden)
    Bart Reymen
  • 1e
    Rollerskating (500m)
    Hilde Goovaerts
  • 1e
    Triatlon (Individueel)
    Mieke Suys
  • 2e
    Triatlon (Per ploeg)
    Chantal Duck, Mieke Suys
  • 2e
    Triatlon (Per ploeg)
    Dirk Van Gossum, Koen Hoeyberg, Koenraad Jurgens
  • 2e
    Petanque (Triplette)
    Michel Van Campenhout, Alain Van Caeneghem, Claudy Weibel
  • 2e
    Handboogschieten (Field Barebow - Freestyle)
    Paul Vermeiren
  • 2e
  • 3e
    Rollerskating (10000m afvallingskoers)
    Hilde Goovaerts
  • 3e
    Gewichtheffen (-67,5kg (500kg))
    Ingeborg Marx
  • 3e
    Gymnastiek (Acrobatisch) (Trio - tempo)
    Sofie De Mey, Sally Van Renterghem, Patricia Voet
  • 3e
    Reddend zwemmen (4x50m Torpedo)
    Vincent Honet, Kris Kenis, Kurt Raes, Bart Reymen
Olympische Spelen Barcelona 1992
  • 2e
    Roeien (Skiff)
    Annelies Bredael
  • 3e
    Wielrennen (Baan : Puntenkoers)
    Cédéric Mathy
  • 3e
    Judo (-66kg)
    Heidi Rakels
Europees Jeugd Olympisch Festival Brussel 1991
  • 1e
    Atletiek (Verspringen)
    Yassin Guellet
  • 2e
    Judo (-78kg)
    Bart Terrijn
  • 2e
    Atletiek (200m)
    Richard Braibant
  • 2e
    Judo (-60kg)
    Thierry Peersmans
  • 3e
    Judo (-52kg)
    Carine Verdick
  • 3e
    Judo (-45kg)
    Cédric Taymans
  • 3e
    Atletiek (110m Horden)
    Fabien Rase
  • 3e
    Tennis (Enkel)
    Laurence Courtois
  • 3e
    Judo (-61kg)
    Nancy Snoeck
  • 3e
    Atletiek (Hoogspringen)
    Sabrina De Leeuw
  • 3e
    Atletiek (400m)
    Sandra Stals
  • 3e
    Volleybal (Meisjes)
  • 3e
    Atletiek (Kogelstoten)
    Veerle Blondeel
  • 3e
    Judo (-56kg)
    Vicky Bellon
Wereldspelen Karlsruhe 1989
Olympische Spelen Seoel 1988
  • 3e
    Schieten (Trap)
    Frans Peeters
  • 3e
    Judo (-95kg)
    Robert Van De Walle
Wereldspelen Londen 1985
  • 1e
    Bowling (Dubbel gemengd)
    Nora Haveneers, Dominique Denolf
  • 2e
    Gewichtheffen (+ 75kg)
    Eric Coppin
  • 2e
    Handboogschieten (Field Barebow)
    Francis Notenboom
  • 2e
    Rollerskating (20km)
    Jan Van Hoornweder
  • 2e
  • 3e
    Rollerskating (5000m)
    Ann Van Hoornweder
  • 3e
    Rollerskating (1500m)
    Annie Lambrechts
  • 3e
    Rollerskating (10000m)
    Danny Vandeperre
  • 3e
    Rollerskating (20km)
    Danny Vandeperre
Olympische Spelen Los Angeles 1984
  • 1e
    Wielrennen (Baan : Puntenkoers)
    Roger Ilegems
  • 2e
    Roeien (Dubbeltwee)
    Dirk Crois, Pierre-Marie De Loof
  • 3e
    Roeien (Skiff)
    Ann Haesebrouck
  • 3e
    Zwemmen (200m Schoolslag)
    Ingrid Lempereur
Wereldspelen Santa Clara 1981
  • 1e
    Rollerskating (15km)
    Annie Lambrechts
  • 1e
    Rollerskating (21km)
    Annie Lambrechts
  • 1e
    Casting (Arenberg)
    Guido Vinck
  • 3e
    Rollerskating (10000m)
    Annie Lambrechts
  • 3e
    Rollerskating (5km)
    Annie Lambrechts
  • 3e
    Rollerskating (42km)
    Danny Van De Perre
  • 3e
    Body Building (Middelgewichten)
    Erwin Note
  • 3e
    Casting (Multiplyer)
    Guido Vinck
  • 3e
    Casting (Landenklassement)
    Guido Vinck, Raphaël Lasseel
Olympische Spelen Moskou 1980
  • 1e
    Judo (-95kg)
    Robert Van De Walle
Olympische Spelen Montreal 1976
  • 2e
    Atletiek (1500m)
    Ivo Van Damme
  • 2e
    Atletiek (800m)
    Ivo Van Damme
  • 2e
    Wielrennen (Baan : 1 km Tijdrit)
    Michel Vaarten
  • 3e
    Ruitersport (Jumping "Prijs der Naties" per ploeg)
    Edgar-Henri Cuepper, François Mathy, Stanny Van Paesschen, Eric Wauters, Ferdinand Tyteca (RES)
  • 3e
    Ruitersport (Jumping "Prijs der Naties" individueel)
    François Mathy
  • 3e
    Atletiek (Marathon)
    Karel Lismont
Olympische Spelen München 1972
Olympische Spelen Mexico 1968
Olympische Spelen Tokio 1964
  • 1e
    Atletiek (3000m steeple)
    Gaston Roelants
  • 1e
    Wielrennen (Baan : 1 km Tijdrit)
    Patrick Sercu
  • 3e
    Wielrennen (Wegrit Individueel)
    Walter Godefroot
Olympische Spelen Rome 1960
  • 2e
    Wielrennen (Baan : 1 km Sprint Scratch)
    Léo Sterckx
  • 2e
    Atletiek (800m)
    Roger Moens
  • 3e
    Zeilen (Finn)
    André Nelis
  • 3e
    Wielrennen (Wegrit Individueel)
    Willy Vanden Berghen
Olympische Spelen Melbourne 1956
  • 2e
    Zeilen (Finn Monotype)
    André Nelis
  • 2e
    Worstelen (-63kg Pluimgewichten vrije stijl)
    Joseph Mewis
Olympische Spelen Helsinki 1952
  • 1e
    Wielrennen (Wegrit Individueel)
    André Noyelle
  • 1e
    Wielrennen (Ploegentijdrit)
    Robert Grondelaers, André Noyelle, Lucien Victor
  • 2e
    Roeien (Twee zonder stuurman)
    Robert Baetens, Michel Knuysen
  • 2e
    Wielrennen (Ploegentijdrit)
    Robert Grondelaers
Olympische Spelen Londen 1948
  • 1e
    Atletiek (5000m)
    Gaston Reiff
  • 1e
    Wielrennen (Wegrit per ploeg)
    Leon Delathouwer, Lievin Lerno Eugène Van Roosbroeck, Lode Wouters
  • 2e
    Boksen (-60kg Lichtgewichten)
    Joseph Vissers
  • 2e
    Wielrennen (Baan : 1 km Tijdrit)
    Pierre Nihant
  • 3e
    Atletiek (Marathon)
    Etienne Gailly
  • 3e
    Wielrennen (Wegrit Individueel)
    Lode Wouters
  • 3e
    Schermen (Floret per ploeg)
    Raymond Bru, Georges de Bourgignon, Henri Paternoster, Paul Valcke, Andrè Van de Werve de Vorselaer, Edouard Yves
Olympische Spelen Sankt Moritz 1948
  • 1e
    Figuurschaatsen (Paren)
    Micheline Lannoy, Pierre Baugniet
  • 2e
    Bobsleeën (Viermansbob)
    Max Houben, Alfred Mansfeld, Jacques Mouvet, Louis-Georges Niels
Olympische Spelen Berlijn 1935
  • 3e
    Wielrennen (Ploegentijdrit)
    Auguste Garrebeek, Joseph Lowagie, Armand Putzeys, Jean-François Vandermotten
  • 3e
    Gérard Blitz, Albert Casteleyns, Pierre Coppieters, Joseph De Combe, Henri De Pauw, Henri Disy, Fernand Issel, Edmond Michiels, Henri Stoelen
Olympische Spelen Amsterdam 1927
  • 2e
    Worstelen (-56kg Bantamgewichten vrije stijl)
    Edmond Spapen
  • 3e
    Roeien (Twee met stuurman)
    Georges Anthony, François De Coninck, Leon Flament
  • 3e
    Boksen (-72,5kg Middelgewichten)
    Leonard Steyaert
Olympische Spelen Sankt Moritz 1927
  • 3e
    Figuurschaatsen (Heren)
    Robert Van Zeebroeck
Olympische Spelen Chamonix 1923
  • 3e
    Bobsleeën (Viermansbob)
    René Mortiaux, Charles Mulder, Paul Van Den Broeck, Victor Verschueren, Henri Willems
Olympische Spelen Parijs 1923
  • 1e
    Schermen (Degen individueel)
    Charles Delporte
  • 1e
    Boksen (61,24 - 66,68kg Weltergewichten)
    Jean Delarge
  • 1e
    Zeilen (Finn)
    Leon Huybrechts
  • 2e
    Schermen (Floret per ploeg)
    Désiré Beaurain, Marcel Berre, Charles Crahay, Fernand de Montigny, Albert De Roocker, Maurice Van Damme
  • 2e
    Gérard Blitz, Maurice Blitz, Joseph Cludts, Joseph De Combe, Pierre Dewin, Albert Durant, Georges Fleurix, Paul Gailly, Joseph Pletinckx, Jules Thiry, Pierre Vermetten
  • 2e
    Wielrennen (Wegrit Individueel)
    Henri Hoevenaers
  • 2e
    Wielrennen (Baan : Ploegentijdrit)
    Henri Hoevenaers, Alphonse Parfondry, Jean Van Den Bosch
  • 2e
    Zwemmen (200m Schoolslag)
    Joseph De Combe
  • 2e
    Schermen (Degen per ploeg)
    Paul Anspach, Joseph De Craecker, Charles Delporte, Fernand De Montigny, Ernest Gevers, Leon Tom
  • 2e
    Worstelen (-79kg Middelgewichten vrije stijl)
    Pierre Ollivier
  • 3e
    Boksen (-72,5kg Middelgewichten)
    Joseph Beecken
  • 3e
    Wielrennen (4000m Ploegenachtervolging)
    Léonard Daghelinckx, Henri Hoevenaers, Fernand Saive, Jean Van Den Bosch
  • 3e
    Schermen (Floret individueel)
    Maurice Van Damme
Olympische Spelen Antwerpen 1919
  • 1e
    Zeilen (6m Per ploeg)
    Albert Bruynseels, Emile Cornellie, Florimond Cornellie
  • 1e
    Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 50m per ploeg)
    Alphonse Allaert, Edmond De Knibber, Louis Delcon, Jerome De Mayer, Louis Fierens, Louis Van Beeck, Hubert Van Innis, Pierre Van Thielt
  • 1e
    Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 33m per ploeg)
    Alphonse Allaert, Edmond De Knibber, Louis Delcon, Jerome De Mayer, Louis Fierens, Louis Van Beeck, Hubert Van Innis, Van Thielt Pierre Van Thielt
  • 1e
    Ruitersport (Voltige)
    Daniel Bouckaert
  • 1e
    Ruitersport (Voltige per ploeg)
    Daniel Bouckaert, Louis Finet, Van Ranst
  • 1e
    Handboogschieten (Vast vogeldoel, grote vogel individueel)
    Edmond Cloetens
  • 1e
    Handboogschieten (Vast vogeldoel, grote vogel per ploeg)
    Edmond Cloetens, Firmin Flamand, Joseph Hermans, Louis Van De Perck, Auguste Van De Verre, Edmond Van Moer
  • 1e
    Handboogschieten (Vast vogeldoel, kleine vogel per ploeg)
    Edmond Cloetens, Firmin Flamand, Joseph Hermans, Louis Van De Perck, Auguste Van De Verre, Edmond Van Moer
  • 1e
    Handboogschieten (Vast vogeldoel, kleine vogel individueel)
    Edmond Van Moer
  • 1e
    Félix Balyu, Désiré Bastin, Mathieu Bragard, Robert Coppee, Jan De Bie, André Fierens, Emile Hanse, Georges Hebdin, Henri Larnoe, Joseph Musch, Fernand Nisot, Armand Swartenbroeks, Louis Van Hege, Oscar Verbeeck
  • 1e
    Gewichtheffen (-60kg, Pluimgewichten)
    François De Haes
  • 1e
    Wielrennen (Baan : 50km )
    Henry George
  • 1e
    Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 28m individueel)
    Hubert Van Innis
  • 1e
    Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 33m individueel)
    Hubert Van Innis
  • 2e
    Schieten (Kleiduifschieten per ploeg)
    Albert Bosquet, Joseph Cogels, Emile Dupont, Edouard Fesinger, Henri Quersin, Louis Van Thilt, Gérard Blitz
  • 2e
    Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 28m per ploeg)
    Alphonse Allaert, Edmond De Knibber, Louis Delcon, Jerome De Mayer, Louis Fierens, Louis Van Beeck, Hubert Van Innis, Hubert Van Thielt
  • 2e
    Ruitersport (Jumping per ploeg)
    André Coumans, Herman de Gaiffier d'Hestroy, Henri Laame
  • 2e
    Gymnastiek (Ploegencompetitie)
    Eugène Auwerkerken, François Claessens, Augustus Cootmans, François Gibens, Albert Haepers, Dominique Jacobs, Féliçien Kempeneers, Jules Labéeu, Hubert Lafortune, Auguste Landrieu, Charles Lannie, Constant Loriot, Nicolas Maerloos, Ferdinand Minnaert, Louis Stoop, Jean Van Guysse, Alphonse Van Mele, François Verboven, Jean Verboven, Julien Verdonck, Joseph Verstraeten, Georges Vivex, Julianus Wagemans
  • 2e
    Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 50m Individueel)
    Hubert Van Innis
  • 2e
    Handboogschieten (Vast vogeldoel, grote vogel per ploeg)
    Joseph Hermans
  • 2e
    Zeilen (6m Per ploeg)
    Leon Huybrechts, John Klotz, Charles Van Den Bussche
  • 2e
    Handboogschieten (Vast vogeldoel, grote vogel individueel)
    Louis Van De Perck
  • 2e
    Handboogschieten (Vast vogeldoel, kleine vogel individueel)
    Louis Van De Perck
  • 2e
    Gewichtheffen (60-67,5kg Lichtgewichten)
    Louis Willequet
  • 2e
    Schermen (Degen per ploeg)
    Paul Anspach, Victor Boin, Joseph De Craecker, Maurice De Wee, Ernest Gevers, Félix Goblet d'Alviella, Philippe le Hardy de Beaulieu, Léon Tom
  • 2e
    René Bauwens, Gérard Blitz, Maurice Blitz, Pierre Dewin, Albert Durant, Paul Gailly, Pierre Nijs, Joseph Pletinckx
  • 3e
    Wielrennen (Ploegentijdrit)
    Albert De Bunne, Jean Janssens, André Vercruysse, Albert Wyckmans
  • 3e
    Veldhockey
    André Bequet, Pierre Chibert, Raoul Daufresne de la Chevalerie, Charles Delienne, Fernand De Montigny, Louis Diercxens, Robert Gevers, Charles Guiette, Adolphe Goemaere, Raymond Keppens, René Strauwen, Pierre Valcke, Maurice Van Den Bemden, Jean Van Nerom
  • 3e
    Handboogschieten (Vast vogeldoel, grote vogel individueel)
    Firmin Flamand
  • 3e
    Gewichtheffen (60-67,5kg Lichtgewichten)
    Florimond Rooms
  • 3e
    Touwtrekken (Touwtrekken)
    Georges Bourgignon, Alphonse Ducatillon, Remy Maertens, Charles Piek, Henri Pintens, Charles Van Den Broek, François Van Hoorenbeek, Gustave Wuyts
  • 3e
    Zwemmen (100m Rugslag)
    Gérard Blitz
  • 3e
    Ruitersport (Three Day Event Teams)
    Jules Bonvalet, Jules Lints, Roger Moeremans d'Emaus
  • 3e
    Ruitersport (Voltige)
    Louis Finet
  • 3e
    Gymnastiek (Ploegencompetitie)
    Paul Arets, Léon Bronckart, Léopold Clabots, Jean-Baptist Claessens, Léon Darrien, Lucien Dehoux, Ernest Deleu, Emile Duboisson, Ernest Dureuil, Joseph Fiems, Marcel Hansen, Louis Henin, Omer Hoffman, Félix Logiest, Charles Marschalcke, René Paenhuysen, Arnold Pierret, René Pinchart, Gaspard Pirotte, Augustien Pluys, Léopold Son, Edouard Taeymans, Pierre Thiriar, Henri Verhavert
  • 3e
    Zeilen (8m Per ploeg)
    Willy De l'Arbre, Albert Grisar, Georges Hellebuyck, Leopold Standaert, Henri Weewauters
  • 3e
    Handboogschieten (Vast vogeldoel, kleine vogel individueel)
    Joseph Hermans
Olympische Spelen Stockholm 1912
  • 1e
    Schermen (Degen per ploeg)
    Henri Anspach, Paul Anspach, Fernand de Montigny, Robert Hennet, Jacques Ochs, François Rom, Gaston Salmon, Victor Willems
  • 1e
    Schermen (Degen individueel)
    Paul Anspach
  • 2e
    Roeien (Skiff)
    Polydore Veirman
  • 3e
    Ruitersport (Jumping "Prijs der Naties" individueel)
    Emmanuel de Blommaert de Soye
  • 3e
    Schermen (Degen individueel)
    Philippe le Hardy de Beualieu
  • 3e
    Victor Boin, Félicien Courbet, Herman Donners, Albert Durant, Oscar Gregoire, Jean Hoffman, Herman Meyboom, Pierre Nijs, Joseph Pletinckx
Olympische Spelen Londen 1908
  • 1e
    Schieten (50m Pistool staand)
    Paul Van Asbroeck
  • 2e
    Zeilen (6m Per ploeg)
    Leon Huybrechts, Louis Huybrechts, Henri Weewauters
  • 2e
    Roeien (Acht met stuurman (8+))
    Oscar De Somville, Georges Mijs, Marcel Morimont, Remy Orban, Rodolphe Poma, Oscar Taelman, Alfred Van Landeghem, Polydore Veirman, François Vergucht
  • 2e
    Schieten (50m Pistool staand)
    Reginald Storms
  • 2e
    Schieten (50 Yards militair pistool per ploeg)
    René Englebert, Charles Paumier du Verger, Reginald Storms, Paul Van Asbroeck
  • 2e
    Victor Boin, Herman Donners, Fernand Feyaerts, Oscar Gregoire, Herman Meyboom, Albert Michant, Joseph Pletinckx
  • 3e
    Wielrennen (Ban : 20km)
    Joseph Werbrouck
  • 3e
    Schermen (Degen per ploeg)
    Paul Anspach, Désiré Beaurain, Fernand Bosmans, Fernand de Montigny, Ferdinand Feyerick, François Rom, Victor Willems
Olympische Spelen Parijs 1900
  • 1e
    Ruitersport (Jumping "Prijs der Naties" individueel)
    Aime Haegeman
  • 1e
    Ruitersport (Verspringen)
    Constant Van Langendonck
  • 1e
    Handboogschieten (Au Chapelet 33m)
    Hubert Van Innis
  • 1e
    Handboogschieten (Au Cordon doré 33m)
    Hubert Van Innis
  • 1e
    Handboogschieten (Sur la Perche à la Herse)
    Emmanuel Foulon
  • 2e
    Roeien (Acht met stuurman (8+))
    Prosper Bruggeman, Jules De Bisschop, Oscar De Cock, Oscar De Somville, Maurice Hemelsoet, Frank Odberg, Marcel Van Crombrugge, Alfred Van Landeghem, Maurice Verdonck
  • 2e
    Ruitersport (Jumping "Prijs der Naties" individueel)
    Georges Van De Poele
  • 2e
    Handboogschieten (Au Cordon doré 50m)
    Hubert Van Innis
  • 2e
    Handboogschieten (Sur la Perche à la Herse)
    Emile Druart Jr.
  • 2e
    Waterpolo
    Henri Cohen, Jean De Backer, Victor De Behr, Fernand Feyaerts, Oscar Gregoire, Albert Michant, Georges Romas, Guillaume Séron, Victor Sonnemans, A. R. Upton
  • 3e
    Albert Delbecque, Raul Kelecom, Marcel Leboutte, Lucien Londot, Ernest Moreau de Melen, Eugène Neefs, Georges Pelgrims, Alphonse Renier, Emile Spannhoghe, Eric Thornton, Hendrik Van Heukelum
  • 3e
    Ruitersport (Hoogspringen)
    Georges Van De Poele
  • 3e
    Schieten (Militairgeweer individueel, 300m 3 houdingen)
    Paul Van Asbroeck
  • 3e
    Schieten (Militairgeweer individueel, 300m staand)
    Charles Paumier du Verger
  • 3e
    Handboogschieten (Sur la Perche à la Pyramide)
    Louis Glineux

Geen resultaten gevonden

Nog 53 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Sarajevo & Oost-Sarajevo 2019