© Belga

Highlights

Major Cup
  • 1e
    Golf, Ploeg
    ISPS Handa World Cup of Golf
    Melbourne
    2018
Wereldbeker
  • 2e
    Golf, Individueel
    European Tour - BMW International Open
    Munich
    2017
  • 3e
    Golf, Individueel
    European Tour - Nedbank Golf Challenge
    Sun City
    2019
  • 3e
    Golf, Individueel
    European Tour - Turkish Airlines Open
    Antalya
    2018
  • 3e
    Golf, Individueel
    European Tour - KLM Open
    Spijk
    2018
  • 3e
    Golf, Individueel
    European Tour - Alfred Dunhill Championship
    Malelane
    2016
  • 4 e
    Golf, Individueel
    European Tour - AfrAsia Bank Mauritius Open
    Bel Ombre
    2019
  • 6 e
    Golf, Individueel
    European Tour - Saudi International
    King Abdullah Economic City
    2020
  • 7 e
    Golf, Individueel
    European Tour - Nedbank Golf Challenge
    Sun City
    2018
  • 8 e
    Golf, Individueel
    European Tour - Amundi Open de France
    Paris
    2019
  • 8 e
    Golf, Individueel
    European Tour - Estrella Damm Andalucía Masters
    Sotogrande
    2019
  • 9 e
    Golf, Individueel
    European Tour Trophée Hassan II
    Rabat
    2019
  • 9 e
    Golf, Individueel
    European Tour - Abu Dhabi HSBC Championship
    Abu Dhabi
    2018
  • 9 e
    Golf, Individueel
    European Tour - Saltire Energy Paul Lawrie Match Play
    Bad Griesbach
    2017
  • 10 e
    Golf, Individueel
    European Tour - UBS Hong Kong Open
    Hong Kong
    2017
  • 13 e
    Golf, Individueel
    European Tour - Belgian Knockout
    Antwerp
    2019
  • 13 e
    Golf, Individueel
    European Tour - Nordea Masters
    Gothenburg
    2018
  • 13 e
    Golf, Individueel
    European Tour - Porsche European Open
    Hamburg
    2018
  • 14 e
    Golf, Individueel
    European Tour - Made in Denmark
    Farsø
    2017
  • 16 e
    Golf, Individueel
    European Tour - HNA Open de France
    Paris
    2018

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Manon De Roey
Golf
Olivier Philippaerts
Ruitersport - jumping
Jelle Geens
Triatlon
Louis Croenen
Zwemmen
Thomas Pieters
Golf
Philip Milanov
Atletiek
Shari Bossuyt
Baanwielrennen
Bashir Abdi
Atletiek

Nog 215 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Vuokatti 2021