© Belga

Highlights

Olympische Zomerspelen
  • 5 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Rio
    2016
Europese Spelen
  • 11 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Baku
    2015
Wereldkampioenschappen
  • 1e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    Chelyabinsk
    2015
  • 3e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    Manchester
    2019
  • 3e
    Taekwondo, Team (M)
    Baku
    2016
  • 5 e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    Muju
    2017
  • 9 e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    Puebla
    2013
Europese Kampioenschappen
  • 1e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    Montreux
    2016
  • 1e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    Baku
    2014
  • 5 e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    Kazan
    2018
Major Cup
  • 9 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Slam Champions Series
    Wuxi
    2018
Wereldbeker
  • 1e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    G2 - Egypt Open
    Hurghada
    2019
  • 1e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    G2 - Egypt Open
    Luxor
    2016
  • 1e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    G2 - Fujairah Open
    Fujairah
    2016
  • 1e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    G2 - Egypt Open
    Luxor
    2015
  • 1e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    G2 - Egypt Open
    Luxor
    2014
  • 2e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix Final
    Baku
    2016
  • 2e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix - Manchester
    Manchester
    2014
  • 2e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    G2 - Australian Open
    Melbourne
    2014
  • 3e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    G2 - Tournoi International de Paris
    Paris
    2018
  • 3e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    G2 - WT President's Cup - African Region
    Agadir
    2018
  • 3e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    G2 - WT President's Cup - European Region
    Athens
    2017
  • 3e
    Taekwondo, Team (M)
    G2 - World Team Championships
    Baku
    2016
  • 3e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix Final
    Mexico City
    2015
  • 4 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix Final
    Abidjan
    2017
  • 5 e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    G2 - WT President's Cup - European Region
    Antalya
    2019
  • 5 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix - Moscow
    Moscow
    2018
  • 5 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix - Rome
    Rome
    2018
  • 5 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix - London
    London
    2017
  • 5 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix - Moscow
    Moscow
    2017
  • 5 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix - Manchester
    Manchester
    2015
  • 5 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix Final
    Querétaro
    2014
  • 5 e
    Taekwondo, Bantamgewicht 58-63kg
    G2 - Dutch Open
    Eindhoven
    2014
  • 9 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix - Rome
    Rome
    2019
  • 9 e
    Taekwondo, Vedergewicht 58-68kg
    Grand Prix - Taoyuan
    Taoyuan
    2018

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Igor Grobelny
Volleybal
Raheleh Asemani
Taekwondo
Jelle Ribbens
Volleybal
Thomas Thijs
Zwemmen
William De Smet
Zeilen
Si Mohamed Ketbi
Taekwondo
Jorre Verstraeten
Judo
Mourad Laachraoui
Taekwondo

Nog 339 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020